وب سایت خود را با پیجیکت، قدرتمند و زیبا نمایان کنید

 

محیط کاربری بسیار ساده و کارآمد

در قسمت سایت، شما به راحتی می توانید تمامی صفحات سایت خود را طراحی، ساختار منو سایت خود را راه اندازی و صفحات را ویرایش و ابزارک ها را مدیریت کنید. همه و همه در یک رابط کاربری بسیار ساده بکشید و رها (drag and drop) کنید.

تمامی آمار وبسایت را در یک صفحه ببینید

داشبورد قابل تنظیم و کارآمد پیج کیت نمای کلی از سایت شما و آمارهای بازدید را فراهم می کند. در این محیط شما قادرید در هرلحظه آمار کاربرانی که در یک زمان مشخص عضو وبسایت شما شده اند و یا بازدید داشته اند و حتی چه مدت زمانی را در وبسایت شما سپری کردن را مشاهده کنید . بعلاوه پیجکیت با افزونه های قدرتمند خود این امکان را می دهد که آمار کاربران موقعیت های جغرافیایی شان را بررسی کنید. که بررسی و بکارگیری این اطلاعات منجر به توسعه و پیشرفت روزافزون کسب و کار شما می گردد.

سیستم مدیریت بلاگ و پست های حرفه ای

سیستم بلاگ پیجکیت به شما این امکان را می دهد که به راحتی محتوای خود را ایجاد و به اشتراک بگذارید. در این محیط شما قادرید پست ها را بر اساس نویسندگان شان دسته بندی و و در نمایش و نظرات پست ها در سریعترین زمان مدیریت کنید.

ابزارهای موثر و کاربردی پیجکیت را بشناسید

 

 

به راحتی با markup در لحظه صفحه ی خود را طراحی کنید

شما براحتی می توانید صفحات خود را ویرایش و طراحی کنید و تغییرات را در همان لحظه مشاهده کنید.

F manager
 

نظم دهی آسان فایل ها

قسمت مدیریت فایل ها یک ابزار دستی است که می توانید به راحتی فایل ها را آپلود و مدیریت کنید و چیدمان آن ها را به حالت لیستی و یا تصویر کوچک (thumbnail) تغییر دهید.

 

مدیریت سطح دسترسی و تعریف کاربر بسیار پیشرفته

شما در پیجکیت قادر خواهید بود برای تمام اعضا سطح دسترسی مختلف تعریف کنید و آن ها در تولید و مدیریت وبسایت خود شریک کنید. شما قادرید تعریف کنید که هر کاربر چه کارهایی را در وبسایت شما انجام دهد و روی تمام فعالیت های کاربرهایتان نظارت کنید.